
Op de deel
‘Op de Deel’ is een zaal met een grote gezellige bar die plaats biedt aan 40 tot 85 personen. Met haar industriële inrichting is deze zaal geschikt voor vergaderingen, workshops, verjaardagen en andere festiviteiten. Via onze iPad kunt u via Spotify uw eigen muziek naar wens afspelen.
De zaal is via een hoogwaardig geluidsscherm gescheiden van zaal ‘De Eendracht’ en dus ook goed in combinatie met deze zaal te gebruiken.
De zaal beschikt over grote openslaande glazen deuren met directe verbinding naar een groot terras. Een ideale zaal voor ons barbecue arrangement bijvoorbeeld !
Reserveren
Direct reserveren?
e-mail naar info@debelleman.nl
of bel 06 38 91 20 50



Voor elke gelegenheid een geschikte zaal
Dorpshuis De Belleman heeft vijf zalen tot haar beschikking
Dorpshuis De Belleman heeft vijf zalen tot haar beschikking. Zo kunnen wij u altijd van dienst zijn. Bij deze zalen hoort een uitgebreide en professionele keuken die aan alle eisen voldoet. U kunt de zalen naar eigen wens indelen, wilt u liever tafels en stoelen of wilt u liever bartafels met krukken. Alles is mogelijk.